Workplace Hub

Hub zcela mění způsob, jakým spravujete své IT systémy a podnik.

Špičkové světové zabezpečení.

Útokům na vaši firmu je konec. Chraňte svou síť a uživatele před nárůstem útoků na IT systémy. Brána Sophos XG Firewall poskytuje komplexní ochranu příští generace, která automaticky reaguje na hrozby a blokuje je, monitoruje dění ve vaší síti a odhaluje skrytá rizika. V rámci služeb spojených s Workplace Hub budeme nepřetržitě monitorovat a aktualizovat stav zabezpečení.

Hub se rovněž integruje do vašich stávajících systémů, čímž získáte nejen špičkové kybernetické zabezpečení, ale i robustní a odolné bezpečnostní řešení chránící váš podnik. Můžete tak v klidu pracovat s vědomím, že vaše podnikání není ničím ohroženo. Hub zcela mění způsob, jakým spravujete své IT systémy a podnik.

Přesné plánování obchodu

Stanovte si pevnou částku výdajů na IT, kterou si může váš rozpočet dovolit. Hub je komplexní řešení od jednoho dodavatele, které naplňuje všechny vaše potřeby v oblasti informačních technologií. Jediná smlouva a fixní měsíční sazba vám usnadní sledování celkových nákladů a sníží vaše výdaje. Rozlučte se s nechtěnými vícenáklady, když se něco pokazí.

Podpora z jednoho místa

Nabízí spolehlivost a jednoduchost. Jednáte jen s jednou společností, takže stačí zavolat na jediné číslo, kde dostanete potřebnou IT podporu. Vše zařídíme za vás – od instalace až po nepřetržitý servis. Vaše IT bude fungovat efektivně a bezpečně napořád!

Škálovatelné a efektivní řešení

Připravte svůj podnik na budoucnost. Hub vytváří potřebnou infrastrukturu pro efektivní fungování vašich informačních technologií. Díky nadčasové technologii budete moci využít své stávající operační systémy a aplikace bez nutnosti pořízení dalších serverů. Všechen váš běžný software bude nadále bez problémů fungovat. A teď to nejlepší: jakmile se objeví nové technologie a aplikace, snadno si je přidáte, a budete tak stále v předstihu.

Zaručuje splnění požadavků GDPR

Zjednodušte si proces auditu. Hub sjednocuje všechny vaše systémy a data do jednoho zařízení, čímž přispívá k jednoduššímu splnění požadavků GDPR. Současně zkracuje čas a šetří náklady, které byste museli vynaložit na audit několika různých systémů.

Chcete se dozvědět ještě více?

Zavolejte nám nebo napište poptávku, ozveme se Vám zpět a pomůžeme vybrat ideální řešení přímo pro Vás!

KONTAKTUJTE NÁS

  Jméno:
  Příjmení:
  Telefon:
  Email:

  Dotaz:

  preloader