Venkovní kamerové systémy MOBOTIX
– řešení založené na inovacích a německé výrobní kvalitě

„Nekupujete žádnou kameru. Kupujete počítač, který je vybaven vlastníma očima.“

Kamerové systémy od MOBOTIXU jsou optimalizované pro dnes čím dál běžnější cloudové technologie. Oproti běžným kamerám tak umí:

 • Přizpůsobit šířku obrazu a rychlost snímků, a tím snížit velikost videa. Detaily obrazu ale nadále zůstávají k dispozici. Při online náhledu tak máte k dispozici obrázky v nižší kvalitě, ve vnitřní paměti ale záznam zůstává s vysokým rozlišením.
 • Ukládat záznamy na vlastní microSD kartu. V případě nouze, kdy kamera ztratí spojení s uložištěm, tak může bez problému pokračovat v nahrávání. Po obnovení spojení se záznam s uložištěm automaticky synchronizuje. MOBOTIX kamery tak fungují naprosto autonomně, mají i vlastní alarm a zpracování obrazu. Nepotřebujete žádný další drahý software a servery.
 • Zabezpečit vaše data za každých okolností. MOBOTIX vyvinul jedinečný „Cactus Concept“ – systém komplexního zabezpečení vašich záznamů před hackery. Jeho součástí jsou například mimořádně silná hesla, detekce a zastavení externích skriptů, upozornění na podezřelé přihlašovací aktivity a přístup výhradně na základě pevné IP adresy.
 • Žádné omezení v počtu uživatelů nebo nasazených kamer. Mají tak využití pro oblasti s důrazem na vysokou bezpečnost jako jsou letiště, věznice nebo fotbalové stadiony. Součástí systému je navíc i profesionální VMS a video analýza, takže neplatíte žádné další licence. Samozřejmostí je také bezplatná pravidelná aktualizace softwaru.

Proč venkovní kamerový systém od MOBOTIX?

 • Nízké náklady. Platforma decentralizovaného systému vyžaduje minimální výpočetní výkon a při instalaci venkovních kamer není potřeba řešit žádné dodatečné ochranné krytí nebo klimatizační opatření.
 • Vysoká odolnost. Kamery MOBOTIX vydrží mimořádně dlouhé období v extrémních povětrnostních podmínkách včetně teplotních výkyvů. Vnější kryt kamery je vyztužen skleněnými vlákny, což mu poskytuje mimořádnou ochranu proti korozi a slunečnímu záření. Mobotix ostatně drží světový rekord coby nejvýše položená webová kamera na světě – v roce 2011 umístil výzkumný tým klasickou Mobotix kameru na Kala Pattar (5 675 m), aby přenášela snímky z nejvyšší hory světa – Mount Everestu (8 848 m)!
 • Revoluční technologie. MOBOTIX automaticky vyvažuje obraz při zhoršených světelných nebo povětrnostních podmínkách, takže máte k dispozici kvalitní záznam bez ohledu na počasí a denní dobu. Senzory mají mimořádně vysokou schopnost rozlišení, proto se můžete spolehnout na přesnou detekci činností osob nebo vozidel (včetně rozpoznání SPZ). Tato přesnost také snižuje riziko falešného poplachu až o 90 % oproti běžným kamerám.

Kamery MOBOTIX M16 AllroundDual

Tyto všestranné kamery jsou velmi vhodné pro venkovní kamerové systémy. Nabízí vyměnitelné snímače obrazu pro den/noc, tepelné snímače, volitelnou kapacitu flash paměti, mikrofon, reproduktory, pasivní infračervený snímač a další volitelné funkční moduly. Jsou vysoce odolné proti povětrnostním vlivům, kyberneticky bezpečné a můžete je integrovat i s dalšími systémy.

 

Potřebujete poradit s výběrem nejvhodnějšího kamerového systému a technologií právě pro vás? Zavolejte nám, náš tým je připraven navrhnout vám řešení přesně na míru.

KONTAKTUJTE NÁS

  Jméno:
  Příjmení:
  Telefon:
  Email:

  Dotaz:

  preloader