Správa IT

„Známe nejen cenu vašich dat, ale i vašeho času“

Správa sítě a IS bez starostí

Optimalizace nákladů na provoz

Bezproblémový chod informačního systému

Efektivní vzájemná komunikace a úspora času

Jádrem správy IT je zajištění bezproblémového chodu informačního systému a optimalizace nákladů na jeho provoz. Ke svým klientům přistupujeme individuálně a respektujeme rozdílné možnosti a odlišné priority každého z nich. To se následně odráží ve volbě nejvhodnějších řešení, které správa sítě a provoz informačního systému nabízí. Služby Vám šijeme přímo na míru.

KASRO vám přináší komplexní řešení správy IT. Starosti o provoz vašeho informačního systému nechte na nás – vypracujeme vám řešení přímo na míru a vy se tak můžete naplno věnovat svému podnikání. Máte zájem o nezávaznou nabídku správy IT? Neváhejte nás kontaktovat!

Co firmám v rámci správy IT nabízíme?

 • Správu sítě
 • Správu HW a SW
 • Správu informačních systémů
 • Cloudové služby

Jak spolupráce při správě IT probíhá?

 • AUDIT – nejprve provedeme audit klientových současných podmínek, který se skládá z úvodní konzultace a následně samotné analýzy (obvyklé trvání je 1-3 měsíce)
 • NÁVRH STRATEGIE – po auditu následuje společné projednání koncepce správy IT – jaké oblasti a služby bude zahrnovat, atd.
 • FINANCOVÁNÍ – domluvíme se také na způsobu financování sjednaných služeb. Nabízíme několik možností finančního řešení vaší zakázky – můžete si vybrat, zda budete vaši správu IT řešit formou pronájmu, nebo outsourcingu. Samozřejmostí je také možnost kombinace správy IT s dalšími službami a produkty společnosti KASRO, naši ekonomičtí odborníci vám rádi vypracují návrh financování přímo na míru.

KONTAKTUJTE NÁS

  Jméno:
  Příjmení:
  Telefon:
  Email:

  Dotaz:

  preloader