Vnitřní kamerové systémy MOBOTIX
– to je řešení založené na inovacích a německé výrobní kvalitě.

MOBOTIX je víc než jen jednoduchý výrobce kamer.“

Kamerové systémy Mobotix jsou ideální volbou pro podniky a firmy, které hledají vylepšení každodenních obchodních nebo bezpečnostních aktivit. Nabízí komplexní řešení zahrnující autonomní kamery, specializovaný software a servisní podporu. Oproti běžným kamerám tak získáte:

 • Adaptivní šířku obrazu a jeho live analýzu přímo v kameře. Při online přehrávání kamera umí zmenšit šířku záznamu, a tím snížit jeho velikost, zároveň ale jeho detaily uchovává stále k dispozici. Uložené záběry i živý kanál jsou navíc šifrované, takže vaše data jsou vždy plně zabezpečená.
 • Decentralizovaný koncept fungování. Oproti běžným – centralizovaným – kamerovým systémům není potřeba řešit drahé záznamové systémy, speciální servery nebo další licence pro nahrávání softwaru. Analýza i nahrávání videa probíhají přímo v kameře a platforma celého systému vyžaduje pouze minimální výpočetní výkon.
 • Bezpečnost za každých okolností. Mobotix vyvinul jedinečný „Cactus Concept“ – systém komplexního zabezpečení vašich záznamů před hackery. Jeho součástí jsou například mimořádně silná hesla, detekce a zastavení externích skriptů, upozornění na podezřelé přihlašovací aktivity a přístup výhradně na základě pevné IP adresy.
 • Žádné omezení v počtu uživatelů nebo nasazených kamer. Využijete je v místech náročných na prostor i bezpečnostní nároky jako jsou výrobní haly nebo rozsáhlé prodejní plochy. Součástí systému je navíc i profesionální VMS a video analýza, takže neplatíte žádné další licence. Samozřejmostí je také bezplatná pravidelná aktualizace softwaru.

 

Proč vnitřní kamerový systém od MOBOTIX?

 • Nízké náklady. Decentralizovaný systém MOBOTIX vyžaduje pouze minimální výpočetní výkon. Veškeré analýzy také probíhají uvnitř samotné kamery, takže nepotřebujete žádný další hardware ani software.
 • Vysoká spolehlivost. Kamery MOBOTIX průměrně vydrží až 80 000 hodin nepřetržitého provozu – to je více než 9 let. Pomocí integrované microSD karty dokáže kamera nahrávat a uchovávat záznam i v případě, že dojde ke ztrátě spojení s úložištěm a po obnově spojení ho automaticky synchronizuje.
 • Prodloužená záruka. Standardní záruka pro naše přístroje je prodloužená na 3 roky, u některých produktových řad nabízíme mimořádnou záruku až 8 let. V MOBOTIXU o kvalitě jenom nemluvíme – my ji prožíváme.

Hemisférická kamera MOBOTIX

Pro vnitřní kamerové systémy doporučujeme hemisférickou kameru MOBOTIX, která se hodí pro monitoring maloobchodů nebo jiných prodejních prostor. Její součástí je systém, který umožňuje uživatelskou analýzu koridorů včetně pohybu osob a analýzy počtu objektů (včetně zasílání automatických přehledů). Systém také umožňuje spustit automatický poplach, pokud dojde ke změně chování pohybujících se objektů.

Potřebujete poradit s výběrem nejvhodnějšího kamerového systému a technologií právě pro vás? Zavolejte nám, náš tým je připraven navrhnout vám řešení přesně na míru.

KONTAKTUJTE NÁS

  Jméno:
  Příjmení:
  Telefon:
  Email:

  Dotaz:

  preloader