O nás

Společnost KASRO spol. s r.o. se zaměřuje zejména na tři hlavní body činnosti: tiskové služby, kompletní správa IT a on-line služby.

V oblasti tiskových služeb:

V současné době se naše společnost zaměřuje po více jak 20leté praxi v oblasti reprografických služeb na zajištění vysoce kvalitních a nadstandardních tiskových služeb pro naše stálé i nové zákazníky. Jedná se především o zákazníky, kteří očekávají 100% kvalitu tisku a s tím i další související činnosti, jako je:

 • profesionální on-line servis,
 • návrh a zpracování auditu tiskových služeb pro efektivní využití tiskových zařízení a snižování tiskových nákladů zákazníka,
 • poradenská činnost při zajištění tiskových služeb,
 • zápůjčky reprografických zařízení, a to zejména tiskárny a multifunkční stroje,
 • zajištění a správa datových úložišť.

Všechny tyto nadstandardní tiskové služby poskytujeme pro zařízení, která umožňují tisk, kopírování, skenování, faxování. Zařízení jsou nabízena jak pro černobílý tisk, tak i pro plnobarevný, od malých nestandardních formátů, formátů A4, A3 až po velkoformátové tisky ve velikostech A0++. V současné době společnost KASRO zajišťuje tiskové služby a služby spojené se zpracováním dokumentu pro více jak 3 500 zákazníků s celkovým počtem pronajatých tiskových strojů v Evropě 3 743 ks.

Při zpracování požadavku těchto služeb Vám dle Vašich přání a dispozic navrhneme stroj, resp. soustavu zařízení s optimálními parametry a náklady, které Vám garantují celkovou úsporu provozních nákladů. Velice často svým zákazníkům nabízíme kompletní řešení služeb včetně návrhu a zpracování přístupového systému uživatelů. Tento systém zajistí snadnou evidenci všech tiskových, kopírovacích, skenovacích a faxových úloh, která je podkladem pro následnou statistiku o poskytnutých službách a také pro vyhodnocení celkových nákladů.

V oblasti digitalizace a elektronického oběhu dokumentu zajišťujeme:

 • analýzu potřeb skenování a dalšího zpracování dokumentů
 • dodávku profesionálních skenerů a skenovacích programů
 • nasazení skenovacích systémů na základě potřeb zákazníka
 • podepsání dokumentů elektronickou značku / optickou archivaci
 • vytěžování dat z naskenovaných dokumentů
 • předání naskenovaných a vytěžených dat do libovolných systémů třetích stran
 • zajištění outsourcingu skenování a vytěžování dat, pokud zákazník nechce řešit interními zdroji
 • zapojení do workflow, což umožňuje optimalizovat firemní procesy

V oblasti kompletní správy IT:

Poskytujeme komplexní služby při správě Vaší sítě. Od návrhu a tvorby bezdrátové sítě, přes správu techniky až po outsourcing IT. Veškerá obsluha IT od jednoho dodavatele Vám tak ušetří spoustu času, nákladů a stresu.

V našem portfóliu IT naleznete zejména tyto služby:

Správa sítě a serverů

Dohlédneme na bezproblémový chod Vaší počítačové sítě a serverů, nakonfigurujeme jednotlivé síťové prvky, dále implementujeme a nastavíme nejnovější služby a technologie. Poskytujeme plnou IT podporu včetně odborných konzultací.

Správa HW a SW

Zajistíme Vám kompletní správu Vašeho hardwaru i softwaru. Naše služby v této oblasti zahrnují servis, instalace, údržbu a opravy počítačů, případně výměnu vadných komponentů.

Správa informačních systémů

Služby a poradenství od KASRO Vám pomohou optimalizovat Vaše procesy a využívat informace naplno. Naše portfolio služeb zahrnuje poradenství, implementaci infrastruktury a správu systému. S naší podporu se můžete plně zaměřit na svoje podnikání.

On-line služby

On-line služby přinášejí řadu výhod. Nabízíme Vám široké portfolio cloudových služeb, které Vám zjednoduší, zabezpečí a zefektivní Vaše podnikání. Stačí si jen vybrat z nabízených služeb.

 

preloader