Zabezpečený tisk

SafeQ je přístupový systém pro tiskové a skenovací služby umožňující vyzvedávání úloh na jakémkoli zařízení pomocí např. čipové karty.

  • pohodlné řešení správy tisku
  • vysoká flexibilita
  • bohatý rozsah funkcí
  • plná kontrola a transparentnost tisku
  • úspora za tiskové náklady a snížení objemu tisků až o 30 %

Systém SafeQ je nainstalovaný na firemní server a sleduje veškeré tiskové úlohy v síti. Spravuje nejen multifunkční zařízení a síťové tiskárny, ale také místní tiskárny.

SafeQ je řešení, které ovládá a rozděluje tisk v sítích. Každá tisková úloha v síti je předána serveru SafeQ, který rozhodne, kde a zda bude dokument vytisknut. Takovou úlohu dokáže zaúčtovat, ať už na vrub jednotlivce, skupiny nebo vůči projektu.

Samozřejmostí je evidence kreditů a nastavení přístupových práv pro jednotlivé uživatele. Každý uživatel má svůj účet, což mu přináší komfort a zároveň kontrolu nad tiskovými úlohami.

 

Hlavní funkce SafeQ 

YSoft SafeQ Authentication – autentizace uživatele

Pohodlně na výstupním zařízení pomocí uživatelského jména a hesla, PINu nebo bezkontaktní karty, což tisk spolehlivě zabezpečuje.

YSoft SafeQ Print Roaming – tisk na libovolné tiskárně v síti

Uživatel odesílá své tiskové úlohy na jakoukoli tiskárnu na libovolném místě v síti a vyzvedává si výtisky kdekoli, kde je to potřeba.

YSoft SafeQ Reporting – sledování a účtování všech tiskových úloh

Schůdné řešení pro organizace, které chtějí v celém svém tiskovém prostředí sledovat „kdo/co/kde/kdy“.

YSoft SafeQ Chargeback – účtování poplatků, kreditní systém

Zásadní modul pro vzdělávací instituce a organizace pracující s projekty, kde musí být náklady na tisk, skenování a kopírování zpětně účtovány jejich původci.

 

YSoft SafeQ Management – rozšířené funkce skenování

Rozsáhlá správa skenování, včetně skenování do schránky, do domácí složky, skenování do e-mailu nebo jednotlačítkového skenování. Pokud standardní funkce nestačí, uživatelé si mohou vytvářet vlastní skenovací skripty.

YSoft SafeQ Rule-based Printing (RBP) – individuální podmínky pro každého uživatele

Správce může definovat různým uživatelům odlišná oprávnění pro tisk, například omezení barevného tisku nebo povinný oboustranný tisk.

YSoft SafeQ Mobile Print – odesílání úlohy z mobilu

Uživatel má možnost odesílat tiskové úlohy z mobilních zařízení prostřednictvím e-mailu nebo přes webovou stránku.

 

Připravujeme pro Vás novou verzi SafeQ v. 6, která přinese spoustu nových funkcí.

Kontaktujte nás


Rozumím

Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací