6
důvodů
pronájmu

Získáte kvalitní a spolehlivý stroj

.

Nepotřebujete investice, všechny platby jdou přímo do nákladů

.

100% profesionální autorizovaný servis

.

Úspora až 50% oproti klasickému nákupu zařízení

.

Náklady máte pod kontrolou, získáváte pravidelné měsíční reporty

.

Nestaráte se o provoz tiskáren a kopírek, spotřební materiál, servis, náhradní díly, záruku na stroj a služby máte po dobu trvání smlouvy ZDARMA!

.
KYOCERA ecosys M2040dn
199 Kč / měs.
KYOCERA ecosys M3145dn
299 Kč / měs.
KONICA MINOLTA / DEVELOP C227
580 Kč / měs.
KONICA MINOLTA / DEVELOP C258
790 Kč / měs.
?
jak probíhá
pronájem kopírek a tiskáren
 1. Výběr stroje a zpracování nabídky

  Dle vstupních parametrů Vaší poptávky (typ tisku, kolik tisknete, typ služby, konfigurace stroje) Vám připravím nabídku na míru a porovnáme a vypočítáme úsporu nákladů oproti stávajícímu řešení.

 2. Dovoz stroje a instalace

  Po dohodě termínu instalace Vám stroj přivezeme, nainstalujeme, zaškolíme obsluhu a Vaše pracovníky IT. Smlouvu podepisujete na období 36 až 72 měsíců, dle Vašeho výběru.

 3. Tisknete

  Tisknete dle Vašich potřeb a nestaráte se o nic dalšího. Žádné další nutné objednávky spotřebního materiálu, náhradních dílů a servisu, vše zařídíme za Vás. Kvalitní služba pro Vás je naši vizitkou!

 4. Fakturujeme

  Z automatických dat, který sám odesílá stroj Vám vystavíme fakturu za měsíční pronájem stroje a skutečně vytištěné stránky. Jak jednoduché! Žádné další platby ani paušály stránek, které nevyčerpáte! Naše ceny se nemění v průběhu uzavření smlouvy!

 5. Poskytujeme další servis a konzultace

  V průběhu pronájmu pro Vás zajistíme servis dalších zařízení, zpětnou konzultaci využití stroje případně návrh řešení a především všechno, abyste byli s námi spokojeni!

Co říkají naši zákazníci?

NoImg
Se společností KASRO spolupracujeme jíž více jak 12 let, využíváme od této společnosti stroje v pronájmu a to jak malé formátu A4, tak vysoce výkonné formátu A3. Na společnosti KASRO se nám líbí jejich proaktivní přístup k zákazníkovi, rychlý a odborný servis, a především jejich individuální přístup k požadavkům zákazníka. Stroje máme umístěny v provozu, kde vyžadujeme 100% servis v termínu 24/7. Se společností KASRO jsme velice spokojeni.
Mgr. Lukáš PŘINDA
Viceprezident klubu Bílý Tygři
NoImg
Využíváme dlouhodobě služby pronájmu kopírek a tiskáren od společnosti KASRO. Oceňujeme především to, že nemáme žádné starosti s nakupováním tonerů nebo řešením oprav strojů. Vše nám funguje tak jak má, mohu tuto službu všem doporučit.
Ing. Roman Havlík
Ředitel PIVOVAR SVIJANY, a. s.
NoImg
Společnost KASRO spol. s r.o. nám dodala tisková zařízení, jak pro běžný provoz školy, tak zařízení která umožňují tisk studentům na kopírkám pomocí studentských karet. Se službami této společnosti jsme spokojeni. Dodávky strojů, spotřebního materiálu a servisu probíhají k naší úplné spokojenosti.
Ing. Jaroslav Semerád
Ředitel školy SPŠ SE a VOŠ v Liberci