MOBOTIX

MOBOTIX - jedinečné řešení s inovativní technologií zpracování obrazu

MOBOTIX se nepovažuje za klasického výrobce kamer. Jejich mottem je "Za lidskou vizi". Monitorování videa je součástí většího potenciálu a MOBOTIX je základem inovativních řešení. Řeší skutečné výzvy ve výrobě, maloobchodu, zdravotnictví, dopravě a dalších průmyslových odvětvích. 

Integrovaná Inteligence 

IP video systémy od společnosti MOBOTIX jsou optimalizované pro vzdálené aplikace a cloudové technologie. Kamery si tak samy škálují šířku záznamu a snižují velikost videa a rychlost snímků. Díky integrovanému virtuálnímu systému ale detaily obrazu zůstávají i nadále k dispozici. 

Záznam je ukládán do vnitřní paměti s vysokým rozlišením, pro online náhled jsou používány méně náročné obrazy s rozlišením nižším. 

Uložené záběry na kameře jsou šifrované, takže živý kanál i uložené videozáznamy jsou maximálně zabezpečeny. 

Decentralizovaná Koncepce

Prvním produktem společnosti MOBOTIX byla kamera s přímou integrovanou technologií vlastního řízení záznamu a ukládání obrazu. Jednalo se nejen o světovou novinku, ale i natolik revoluční přístup, že změnil odvětví videozáznamů. Kamera funguje automnomně, takže k ní nejsou potřeba drahé centrální záznamové systémy. 

Platforma decentralizovaného systému navíc potřebuje minimální výpočetní výkon, což z ní dělá nejlevnější a nejjednodušší systém, v porovnání s klasickými centralizovanými systémy. Pokud se rozhodnete přidat více kamer, u MOBOTIXu nepotřebujete žádné další speciální servery nebo licence pro nahrávání softwaru.

 

Vynikající kvalita obrazu 

MOBOTIX využívá ty nejmodernější postupy v oblasti optiky, elektroniky a výrobního inženýrství. Použití vysoce kvalitních snímačů CMOS, které v kombinaci s vývojem software pro zpracování obrazu zajišťuje výjimečně ostrý obraz. 

Málo světla není žádný problém. Díky vysoké fotosenzitivitě umožňují kamery MOBOTIX záznam obrazu i při špatných světelných pdomínkách, a to v jakoukoliv denní dobu. 

 

Zajímá vás víc? Kontaktujte nás, rádi s vámi probereme vaše požadavky a navrhneme řešení na míru. Třeba právě s řešením od MOBOTIX. 

Rozumím

Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací