Kamerové systémy

Kamerové systémy

Řešte kamerové systémy s inovativními technologiemi.

Zajistíme bezpečnost vašich výrobních, logistických i obchodních prostor. Využíváme nejnovější generace síťových kamerových řešení, která jsou založena na kombinaci nejmodernějších technologií a špičkových služeb.  

Jako poskytovatelé video řešení jsme ideální volbou pro podniky a firmy, které hledají vylepšení každodenních obchodních nebo bezpečnostních aktivit. Pro tyto případy nabízíme vhodnou směs síťového hardwaru, softwaru a servisní produktů.

Vynikající kvalita obrazu

Perfektní snímky vyžadují unikátní technologii. Často používáme vysoce kvalitní snímače CMOS a společně s vývojem software pro zpracování obrazu, tak naše kamery zajišťují výjimečně ostré obrázky.

Málo světla? Žádný problém

Maximální rozlišení barev a senzorů je 6 megapixelů. Díky vysoké fotosenzitivitě umožňují nové barevné senzory používané v denních kamerách záznam obrazu i při špatných světelných podmínkách – nepřetržitě v jakoukoliv denní dobu.

kamera_venkovni

Jedinečný modulární systém

Kamery jsou odolné proti povětrnostním vlivům, obsahují komplexní sortiment integrovaných bezpečnostní prvků pro zajištění kyberbezpečnosti, nabízí využití dalších efektivních aplikací s možností integrace do dalších systémů.

kamerovy_system_vysoke_rozliseni

Kvalita a Spolehlivost

Využitím našich  kamer vyřešíte i oblasti s důrazem na vysokou bezpečnost, jako jsou věznice, letiště nebo fotbalové stadiony. Profesionální VMS a video analýza je součástí nabídky systému, a tak neplatíte žádné další dodatečné náklady nebo licence.

 

Stále nevíte, jak vybrat kamerový systém? Nevadí. Zavolejte nám a náš tým vám navrhne řešení, které bude odpovídat vašim požadavkům - technickým, bezpečnostním i finančním.

Kontaktujte nás


Rozumím

Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací