DMS

MyQ je tiskový systém, který není určen jen pro tiskárny a kopírky KYOCERA, ale je univerzálně připojitelný již k více než 1700 zařízení od 26 výrobců tiskáren. Komplexně pokrývá tiskové potřeby zákazníků a existuje i ve verzi ZDARMA.

Úspora nákladů tisku

Tiskové řešení MyQ nabízí uživatelům univerzální nástroj, který poskytuje veškeré funkce související s tiskovými službami. Počínaje rozúčtováním tiskových nákladů, přes zabezpečení tiskových a kopírovaných úloh, online monitorování všech tiskových zařízení, scan management, správu lokálního tisku, až po kreditní účtování, nebo grafické zpracování reportů.

Identifikace uživatelů probíhá pomocí bezkontaktních, magnetických nebo čipových karet nebo pomocí PIN kódu či hesla, který se zadá přímo na terminál MyQ.

 

Proč MyQ?

  • Bojíte se o důvěrné dokumenty?
    Se systémem MyQ budou vaše dokumenty a citlivá data konečně v bezpečí. Tiskové úlohy nejsou odesílány přímo na tiskárnu, kde by k nim mohly získat přístup nepovolané osoby, ale jsou uchovány ve vaší osobní tiskové frontě. K vytištění dochází až po vaší autorizaci na příslušném tiskovém zařízení pomocí široké škály podporovaných čteček bezkontaktních karet.
  • Porouchala se vám tiskárna?
    Systém MyQ vám umožní použít jakékoliv tiskové zařízení, které je připraveno k tisku. Tiskárnu si nemusíte složitě vybírat před tiskem jednotlivých úloh, ale až v situaci, kdy se rozhodnete dokumenty osobně vyzvednout. Pokud je vaše skupinová tiskárna obsazena, došel ji toner, nebo je nefunkční, stačí jednoduše přejít k jiné volné tiskárně a přiložit vaši identifikační kartu.
  • Překvapily vás výdaje na tisk?
    Systém MyQ vás pravidelně informuje o počtu vytištěných stran a tiskových nákladech. Tiskové úlohy či kopírování jsou po fyzickém vytištění automaticky zaúčtovány konkrétnímu uživateli a jeho oddělení. Uživatelé tak mají jasný přehled o svém objemu tisku a vedoucí mohou lépe kontrolovat a omezovat vývoj tiskových nákladů. Evidence tisku navíc sama o sobě působí na snížení počtu vytištěných stran. 

Kontaktujte nás


Rozumím

Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací